Kaip pirkti?

Kaip pirkti? Viskas labai paprasta:

  1. Užeik ant norimos pirkti prekės ir įsidėk ją į pirkinių krepšelį paspaudęs mygtuką "Į KREPŠELĮ". Tada tavo pasirinkta prekė atsidurs pirkinių krepšelyje. Jei pageidauji įsigyti daugiau prekių, analogišką veiksmą atlik su kitomis prekėmis.
  2. Kai į pirkinių krepšelį susidėsi visas norimas prekes, nueik į pirkinių krepšelį, kuriame galėsi peržiūrėti visas pasirinktas prekes. Jį rasi viršutiniame dešiniąjame puslapio kampe suvežimėlio paveikslėliu.
  3. Jei turi nuolaidos kodą, įrašyk jį skiltyje "NAUDOTI NUOLAIDOS KODĄ". Jei kodo neturi, tiesiog praleisk šią skiltį ir judėk toliau.
  4. Spausk mygtuką "UŽSAKYTI". Gali pirkti kaip registruotas vartotojas arba kaip svečias. Susikūręs paskyrą, kitą kartą galėsi greičiau ir paprasčiau užsakyti prekes. Bet jei visgi nori pirkti prekes kaip svečias, pasirink "PIRKTI BE REGISTRACIJOS". Toliau pasirink pristatymo ir apmokėjimo už prekę būdus.
  5. Skiltyse, kurios pažymėtos žvaigždute, suvesk visą reikiamą informaciją. Svarbu, kad informacija būtų teisinga ir tiksli, nes kitu atveju užsakymas nebus patvirtintas.
  6.  Prie užsakymo taip pat gali parašyti komentarą su papildoma informacija.
  7. Tai jau paskutinis žingsnis prieš patvirtinant užsakymą. Pasitikrink ar pateikta informacija teisinga ir jei viskas gerai – apmokėk už prekę pagal savo pasirinktą apmokėjomo būdą (išskyrus tuos atvejus kai pasirinkai apmokėti grynaisiais). SVARBU: tik paspaudus mygtuką "UŽSAKYTI" užsakymas bus pateiktas vykdymui.
Tolimesnę informaciją pateiksime elektroniniu paštu.