Atsiskaitymo būdai

1. Pagal išankstinę sąskaitą faktūrą:

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, pagal Jums sugeneruotą išankstinę sąskaitą perveskite arba grynais įneškite pinigus į mūsų sąskaitą, bet kuriame Jums patogiame banke. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti www.playpro.lt užsakymo numerį (ID).

Informacija apmokėjimui:
Gavėjas: UAB „Fragas“
Gavėjo kodas: 303360992
A/S: LT357300010140246682
Bankas: AB Bankas „Swedbank“
Banko kodas: 73000
Mokėjimo paskirtis: nurodyti Užsakymo ID: .....

2. Elektroninė bankininkystė per Paysera mokėjimų sistemą (mokėjimai.lt):

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, galėsite saugiai ir nedelsdami atsiskaityti elektroninės bankininkystės būdu („bank link“ per mokėjimai.lt sistemą) iš Lietuvoje veikiančių bankų ar kredito unijų sąskaitų, taip pat kreditinėmis kortelėmis, grynaisiais pinigais MAXIMA kasose, "Perlo" terminaluose, "Narvesen" bei "Lietuvos spauda", Sving (už pirkinius galite sumokėti per 45 dienas be jokių mokesčių. Daugiau informacijos www.sving.com)
Pilną atsiskaitymo būdų sąrašą rasite čia: mokėjimai.lt (norėdami atsiskaityti šiais būdais (MAXIMA, "Perlo" terminaluose, "Lietuvos spauda" ir "Narvesen"), turite turėti spausdintuvą, nes užsakymo pabaigoje, privalėsite atsispausdinti specialų kvitą su brūkšniniu kodu, kurį reikės pateikti kasoje).

3. Grynaisiais pinigais arba bankine kortele atsiimant prekes:

  1. Galite atsiskaityti* atvažiavę atsiimti prekių į mūsų parduotuvę Kaune adresu: Žemaičių g. 44, Kaunas, LT-44174
  2. Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais arba bankine kortele. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes.

Dėmesio!

  • Prekių pristatymo į namus metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.
  • Atsiskaitant bankine kortele yra imamas papildomas aptarnavimo mokestis.

4. Lizingu:

Pirkite internetu su MOKILIZINGU (nuo 50 Eur) arba General Financing per Paysera (mokėjimai.lt) sistemą:
Užtruksite tik 10 minučių:
Parduotuvėje išsirinkite prekę, įsidėkite ją į pirkinių krepšelį ir kai jau būsite išsirinkę visas pageidaujamas prekes, nueikite į savo pirkinių krepšelį ir spauskite "Užsakyti". Sistema Jus nukreips į langą, kuriame turėsite užpildyti visą pirkimui reikalingą informaciją. Apmokėjimo skiltyje pasirinkite "Apmokėti iškart, internetine bankininkyste Swedbank, SEB, DNB, Danske ir kt., Paysera.lt" ir kai visa reikalinga informacija bus užpildyta spauskite "Užsakyti". Būsite nukreipti į Paysera.lt elektroninių atsiskaitymų sistemą, kurioje (puslapio apačioje) pasirinkite vieną iš atsiskaitymo būdų: „MOKILIZINGAS pirkimas išsimokėtinai internetu“ arba "General Financing pirkimas išsimokėtinai internetu". Kai pasirinksite apmokėjimo būdą spauskite mygtuką "Tęsti mokėjimą". Sekite sistemos pateikiamas nuorodas. Pasirinkite Jums tinkamiausią sutarties įmoką bei terminą ir tęskite pirkimą. Pasirašykite lizingo sutartį, pervesdami 0,01 Eur iš savo asmeninės sąskaitos.


MOKILIZINGAS sąlygas rasite čia: https://www.mokilizingas.lt/lizingas/

General Financing sąlygas rasite čia: https://www.gf.lt/pirkimas-issimoketinai


Turite klausimų? Susisiekite su specialistu telefonu:


MOKILIZINGAS: +370 700 55 888 arba el. paštu info@mokilizingas.lt.

General Financing: 1851 arba el. paštu info@gf.lt


Iškilus bet kokiems klausimams maloniai prašome su mumis susisiekti nurodytais kontaktais:


Tel.: +370 610 21788
El.p.: info@playpro.lt


www.playpro.lt - tavo žaidimų įrangos parduotuvė!