Atsiskaitymo būdai

1. Pagal išankstinę sąskaitą faktūrą:

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, pagal Jums sugeneruotą išankstinę sąskaitą perveskite arba grynais įneškite pinigus į mūsų sąskaitą, bet kuriame Jums patogiame banke. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti www.playpro.lt užsakymo numerį (ID).

Informacija apmokėjimui:
Gavėjas: UAB „Fragas“
Gavėjo kodas: 303360992
A/S: LT357300010140246682
Bankas: AB Bankas „Swedbank“
Banko kodas: 73000
Mokėjimo paskirtis: nurodyti Užsakymo ID: .....

2. Elektroninė bankininkystė per Paysera mokėjimų sistemą

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, galėsite saugiai ir nedelsdami atsiskaityti elektroninės bankininkystės būdu („bank link“ per Paysera mokėjimų sistemą) iš Lietuvoje veikiančių bankų ar kredito unijų sąskaitų, taip pat kreditinėmis kortelėmis, grynaisiais pinigais MAXIMA kasose, "Perlo" terminaluose, "Narvesen" bei "Lietuvos spauda".

3. Grynaisiais pinigais arba bankine kortele atsiimant prekes:

  1. Galite atsiskaityti* atvažiavę atsiimti prekių į mūsų parduotuvę adresu: Žemaičių g. 44, Kaunas, LT-44174
  2. Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais arba bankine kortele. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes.

Dėmesio!

  • Prekių pristatymo į namus metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Karantino laikotarpiu nėra galimybės


4. Lizingu:

Pirkite internetu su MOKILIZINGU (nuo 50 Eur) arba General Financing per Paysera mokėjimų sistemą:
Užtruksite tik apie 15 minučių:
Parduotuvėje išsirinkite prekę, įsidėkite ją į pirkinių krepšelį ir kai jau būsite išsirinkę visas pageidaujamas prekes, nueikite į savo pirkinių krepšelį ir spauskite "Užsakyti". Sistema Jus nukreips į langą, kuriame turėsite užpildyti visą pirkimui reikalingą informaciją. Apmokėjimo skiltyje pasirinkite "Apmokėti iškart, internetine bankininkyste Swedbank, SEB, DNB, Luminor ir kt., Paysera.lt" ir kai visa reikalinga informacija bus užpildyta spauskite "Užsakyti". Būsite nukreipti į Paysera mokėjimų sistemą, kurioje (puslapio apačioje) pasirinkite vieną iš atsiskaitymo būdų: „MOKILIZINGU pirkimas išsimokėtinai internetu“ arba "General Financing pirkimas išsimokėtinai internetu". Kai pasirinksite apmokėjimo būdą spauskite mygtuką "Tęsti mokėjimą". Sekite sistemos pateikiamas nuorodas. Pasirinkite Jums tinkamiausią sutarties įmoką bei terminą ir tęskite pirkimą. Pasirašykite lizingo sutartį, pervesdami 0,01 Eur iš savo asmeninės sąskaitos.
www.playpro.lt – Tavo žaidimų įrangos parduotuvė!