Kaip pirkti?

Kaip pirkti? Viskas labai paprasta:

  1. Užeikite ant norimos pirkti prekės ir įsidėkite ją į pirkinių krepšelį paspaudę mygtuką "Į KREPŠELĮ". Tada Jūsų pasirinkta prekė atsidurs pirkinių krepšelyje. Jei pageidaujate įsigyti daugiau prekių, analogišką veiksmą atlikite su kitomis prekėmis.
  2. Kai į pirkinių krepšelį susidėsite visas norimas prekes, nueikite į pirkinių krepšelį, kuriame galėsite peržiūrėti visas pasirinktas prekes. Jį rasite viršutiniame dešiniąjame puslapio kampe, su vežimėlio paveikslėliu.
  3. Jei turite nuolaidos kodą, įrašykite jį skiltyje "NAUDOTI NUOLAIDOS KODĄ". Jei kodo neturite, tiesiog praleiskite šią skiltį ir judėkite toliau.
  4. Spauskite mygtuką "UŽSAKYTI". Galite pirkti kaip registruotas vartotojas arba kaip svečias. Susikūrę paskyrą, kitą kartą galėsite greičiau ir paprasčiau užsakyti prekes. Bet jei visgi norite pirkti prekes kaip svečias, pasirinkite "PIRKTI BE REGISTRACIJOS". Toliau pasirinkite pristatymo ir apmokėjimo už prekę būdus.
  5. Skiltyse, kurios pažymėtos žvaigždute, suveskite visą reikiamą informaciją. Svarbu, kad informacija būtų teisinga ir tiksli, nes kitu atveju užsakymas nebus patvirtintas.
  6. Prie užsakymo, taip pat galite parašyti komentarą su papildoma informacija.
  7. Tai jau paskutinis žingsnis prieš patvirtinant užsakymą. Pasitikrinkite ar pateikta informacija teisinga ir jei viskas gerai – apmokėkite už prekes pagal savo pasirinktą apmokėjomo būdą (išskyrus tuos atvejus, kai pasirinkote apmokėti grynaisiais). SVARBU: tik paspaudus mygtuką "UŽSAKYTI" užsakymas bus pateiktas vykdymui.